Odhlučnenie podlahy a steny v byte

 • Realizácia
 • Kategória Odhlučnenie podlahy
 • Klient p. Jozef
 • Lokalita Slovensko
 • Problém Hluční susedia

Definícia problému s naším riešením

Zamestnal nás klasický panelákový byt, kde sa hluk prenášal od spodných susedov, aj od susedov od vedľa. Klient už mal vyriešené odhlučnenie stropu, na nás ostalo odhlučnenie podlahy a steny, tak aby sme čo najviac zamedzili prestupu hluku od susedov.

Odhlučnenie podlahy sme riešili pieskovou doskou v kombinácií so zvukovou izoláciou Vicoustic ISO underfloor. Celá konštrukcia sa uzatvorila roznášacou pevnou doskou, na ktorú si klient položil koberec.

Odhlučnenie steny prebehlo nekontaktnou predsadenou konštrukciou, v kombinácií Vicoustic ISO + Silent Foam 120 5 cm + doska piesková doska, ako krycia vrstva sadrokartón. Prikladáme fotky z realizácie a peknú referenciu od spokojného klienta.

Galéria z realizácie

Vyjadrenie klienta

Sme veľmi radi, že táto referencia vyzdvihuje rýchlu reakciu nášho obchodného oddelenia s ľudským prístupom. Klient bol s konečným výsledkom spokojný a my sme boli vďační za ďaľšieho spokojného klienta.

Dal som si cez internet nájsť všetky firmy čo sa tým zaoberajú a poslal mail viacerým. Z vašej strany bola najrýchlejšia reakcia a bol som veľmi spokojný s ľudským prístupom. Problém s hlukom bol hlavne z bočnej steny od susedovej chodby.

Komunikácia s pani Nižnánskou aj technikom bola veľmi príjemná. Ďakujem 🙂

Hluk po realizácií je tlmený, neviem to ohodnotiť na percentá, ale rozhodne je to pokrok.

Ďakujem.

p. Jozef 

Použité produkty

 • -8%

  SILIO 13 – europaleta 60×80

  TOP zvukovo izolačná doska 0,96 m², Rw = 34 dB, hrúbka 13 mm.

  20,64 
  Cena za m² bez DPH: 17,92 


Máte podobný problém? Kontaktujte nás.