Wolf TRI (Phonestar)

Wolf TRI (Phonestar)

Typ: Zvuková aj kročajová izolácia

Výkon: Rw = 36 dB, ΔLnw = 22 dB

Výrobca: Wolf Bavaria, Nemecko

Zvukovo izolačná doska Wolf Phonestar TRI patrí k našim najúčinnejším izoláciám. Je zložená s vrstiev papierového kartónu a jemného kremičitého piesku. Ako vidíte na obrázku, kremičitý piesok je uzatvorený v troch lamelách kartónu. Veľkou výhodou je hrúbka iba 15 mm a vysoká účinnosť. Ide o ekologický materiál zložený z kartónu a piesku. S výbornou vzduchovou nepriezvučnosťou Rw = 36 dB pri výraznom zlepšení krokového hluku ΔLnw = 22 dB.

Dosky Wolf majú tieto certfikáty a technické listy

Reakcia na oheňE
Hustota1350 kg / m3
Tepelná vodivosť0,17 W / m.K
Formát800 x 1200 mm/ 625 x 1250 mm
Hrúbka15 mm
Akustická izoláciaRw = 36 dB, ΔLnw = 22 dB

Príklady použitia dosiek Wolf v konštrukcií

Predsadené stenové konštrukcie:

 
Phonestar TRI

Predsadená konštrukcia PS2 obsahuje dve aktívne zvukové izolácie Phonestar TRI a pohltivú akustickú penu Silent Foam 120 v konštrukcií. Vyšší účinok dosiahneme, ak pridáme ďaľšiu vzduchovú medzeru do konštrukcie, pred alebo za Silent Foam 120. Celú konštrukciu uzatvárame sadrokartónom.

Vicoustic ISO

Predsadená konštrukcia PVS3 je vylepšenou variantou PS2. Ide o trojvrstvovú konštrukciu, doplnenú akustickým pásom Vicoustic ISO. Konštrukcia je uzatvorená sadrokartónom.

Najlepšia zvuková izolácia

Predsadená konštrukcia PST4 je luxusnou voľbou v riešení hluku zo steny. Obsahuje štyri aktívne zvukové izolácie, v dvoch uzatvorených dieloch. Celá konštrukcia je uzatvorená sadrokartónom.

Kontaktné stenové konštrukcie:

Phonestar TRI

Kontaktný stenový systém P1 obsahuje jednu aktívnu zvukovú izoláciu Phonestar TRI, ktorá je od steny oddilatovaná podkladovou doskou Hobra base. Celá konštrukcia je zatvorená sadrokartónom.

Vicoustic ISO underfloor

Kontaktný stenový systém PV2 obsahuje dve aktívne zvukové izolácie Phonestar TRI a Vicoustic ISO. Materiál ISO pomáha dilatovať celú koštrukciu spolu s Hobrou Base a hlavnú izolačnú činnosť vykonáva Phonstar TRI. Celá konštrukcia je zatvorená sadrokartónom.

Phonestar TRI

Kontaktný stenový systém PP2 obsahuje dve aktívne zvukové izolácie 2x Phonestar TRI, oddelené od seba dvoma Hobrami Base. Celú konštrukciu uzatvára sadrokartón.

Zaujali Vás dosky Wolf TRI?

Pokiaľ Vás dosky Wolf TRI zaujali, chceli by ste si ich objednať, alebo iba potrebujete poradiť, kontaktujte nás!


Máte problém s hlukom? Kontaktujte nás.